Kogu annetatud kõne maht

865 h 44 min

Kogu annetatud kõne maht

865 h 44 min

Partnerid

Open Knowledge Estonia logo

MTÜ Open Knowledge Estonia (OKEE) on avatud teadmuse ja avaandmete huviliste poolt loodud vabaühendus. OKEE on andmepädevuse ja digitaalse kirjaoskuse edendaja ning digitaalse ruumi ja õiguste eest seisja Eestis.
Oleme veendunud, et info vaba levik annab inimestele võimu ja tööriistad, et mõista maailmas toimuvat, leida ühiselt lahendusi kohalikele ja globaalsetele probleemidele, luua ühiskondlikku väärtust ja innovatsiooni ning nõuda valitsustelt ja ettevõtetelt vastutustundlikku käitumist. Teeme koostööd rahvusvahelise Open Knowledge Foundation võrgustikuga, oleme rahvusvahelise School of Data võrgustiku liige ning partner avalikule sektorile ja vabaühendustele.

Eesti Keele Instituut on riiklik teadus- ja arendusasutus. EKI põhieesmärk on aidata kaasa eesti keele säilimisele läbi aegade, nad uurivad tänapäeva eesti keelt, eesti keele ajalugu, eesti keele murdeid ja soome-ugri sugulaskeeli. EKI täidab mitmeid riiklikke ülesandeid: rahvuskultuurile oluliste eesti keele sõnaraamatute koostamine, avalik tasuta keele­nõuanne, üleriigilise terminoloogiatöö koordineerimine, teenused erivajadustega inimestele, e-teenused keeleõppijatele, keele­arhiivide kogumine ja arendamine, keeletehnoloogia arendamine.

2022. aastal tähistatakse raamatukogude aastat. Raamatukogude teema-aasta kutsus ellu Kultuuriministeerium ja seda veab koostöös 870 raamatukoguga Eesti Rahvusraamatukogu. Teema-aasta raames korraldatakse erinevaid sündmus, mida on praeguseks kogunenud juba üle 2000. Kogu teema-aasta programmi leiab www.raamatukogudeaasta.ee

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Info
Developed by Reaktiiv